Dne 1.12. 2022 bude zahájena vernisáží s hudebním doprovodem prodejní výstava výtvarníků zastoupených naší galerií – 1.ročník Výtvarného salónu „ART Salon Olomouc 2022“. Výstava potrvá do 4.1.2023.

CHARITATIVNÍ AUKCE:
Během výstavy a také po ukončení výstavy bude probíhat charitativní aukce obrazů od jednotlivých vystavujících autorů na podporu Mateřské školky Blanická v Olomouci, která pečuje o děti s autismem.
Výtvarná díla, která budou dražena na charitativní aukci jsou vyobrazena níže na pozvánce a originály si můžete prohlédnout v naší galerii od 1. prosince. 

 

 

Na vernisáži mohou být pořizovány fotografie či videa pro propagační či zpravodajské účely. Účastí na vernisáži návštěvník s tímto projevuje souhlas.

Další vystavující výtvarníci v galerii:
Chmelař Jiří, Jančík Zdeněk, Černošek Pavel, Mičkal Jan, ing.Palajová Jolana, Dokoupil Karel, Pavézka Luděk, Faldynová Eva, Oháňka Josef, Zemčáková Shaaban Olga, Mádrová Pavla, Kormanová Iveta, Vysloužilová Ludmila, Zemanová Jitka.
K prodeji jsou i obrázky ze zákoutí města Olomouce od p.Mičkala Jana, ing. Palajové Jolany, Jančíka Zdeňka, Zemčákové Shaaban Olgy.

Těšíme se na Vaši návštěvu.