Výstava 31.7. – 27.8. 2025

 

 

V srpnu v galerii vystavuje svá výtvarná díla  výtvarnice Gábor Mária Ingrid.

„Maliarka Ingrid Mária Gábor se svojou tvorbou zaraďuje do prúdu poeticko-meditatívnej maľby. Jej súčasná výtvarná reč vychádza z pricípov informelu a abstrakcie, a napriek exprasívnemu a často razantnému rukopisu má výrazný lyrický akcent. Zotrváva výlučne v polohách abstraktnej štylizácie, len s výjimočnými a sporadickými presahmi do sféry predmetného sveta.

V roku 2022 získala hlavnú cenu „Il Trofeo“ na Premio Cittá Montecosaro, v roku 2023 International Prix na Coupe du Monde Des Arts v Montecarlo, cenu Guenica Art Prize Pablo Picasso na XI Gran Galá dell´ Arte Sanremo v San Reme a ocenenie Gondola dÓro per I´arte na II Salotto dellárte v Benátkách.

V roku 2024 získala Premio alla Carriera Art the Woeld na Gran Galá dell´Arte v San Remu. Grand Prix Art World Champion San Marino Critics Award Golden Lion of San Marco.

Arte a Mercato Nobel Art Prize Critics Award 2025 Internacional Aweard Artist of the Year Golden Globe Art Trophy.“

 

Výstava potrvá do 27.8.2025

Těšíme se na vaši návštěvu.

Zapojením do aukce obrazů nám pomůžete podpořit Mateřskou školku Blanická v Olomouci, ve které se věnují dětem s poruchou autistického spektra.

Děkujeme všem, kteří projeví zájem o koupi nabízených výtvarných děl.   Zde můžete přejít na aukci >>  Aukce obrazů